Equipped as "Panerai 3 automatic movement of replica rolex the new standard" P.9010 automatic uk replica watches movement, Submersible classic functional layout remains the same: 9 o'clock small seconds, 3 o'clock calendar window. But the replica watches whole is replica watches uk thinner than the previous generation, 200 pieces, with 31 rubies.
Tech Tip

Tech Tip نکات فنی

 

مسیر های فنی در زمستان:

 

مسیر های فنی در زمستان با آنچه در تابستان صعود کرده ایم بسیار تفاوت دارند. یک مسیر ساده 5.7 تابستانی هنگامی که در زمستان یک لایه برف و یخ بر روی آن قرار می گیرد بسیار شاق می شود. حتما قبل از درگیری با یک مسیر فنی خود را از لحاظ جسمی و روحی برای صعود آن آماده کنید آشنایی با تکنیک های DryTooling ( صعود با ابزار یخنوردی بر روی سنگ ) در جاهایی که بعلت سرما نمی توان از دست برای گیره گیری استفاده نمود بسیار مناسب است .
طناب: در زمستان اکثر طناب های معمولی یخ می زنند و کار با آنها بسیار دشوار می شود. اگر امکانش را دارید از طناب هایی با فن آوری Dry Cover و یا Golden Dry استفاده کنید. این طناب ها نه یخ می زنند و نه خیس می شوند. در بد ترین شرایط باران و برف به هیچ عنوان شما حس نمی کنید طناب خیس است . دستکش های شما در هنگام با تماس با طناب خیس نمی شودو این امر بسیار بسیار به ایمنی صعود می افزاید .
روکش کلیه این رده از طناب ها با پوسته مولکولی مقاوم در دمای بالا پوشیده و محافظت شده است . Dry Cover از رشته رشته الياف روکش بوسیله پوشش های شیمیایی نگهداری می نمایدو این پوشش صرفا متکی بر نایلون بکار رفته در آن نیست بلکه توسط رشته مولکولهای پلیمری حفاظی غلاف مانند را فراهم می آورد و جهت حصول اطمینان از دوام طناب روکش آن با پیوندهای شیمیایی مولکولهای پولی آمید مستحکم شده اند.
این نو آوری موجب افزایش مقاومت طناب در برابر فرسایش در موقعیت های متفاوت می گردد . به عنوان مثال در برابر عواملي چون سقوط ها - نقاط سایش - گل و لای - سنگ ریزه و ماسه و رطوبت برف و یخ عمر مفید طناب بطرز چشم گیری بالا می رود.
نکته : بیاد داشته باشید ابزار حمایتی صفحه ای ( Atc و Amgic Plate و یا GiGi ) چندان در طناب های یخ زده خوب عمل نمی کنند. و استفاده آن ها مهارت و توجه زیادی می طلبد.
صندلی : حتما از صندلی های تنظیم شونده استفاده کنید. ممکن است لازم باشد بعلت سرما همه لباس های خود را بپوشید و بعد صندلی را ببندید.
کلاه کاسک : در صعود های فنی زمستانه از واجبات است . بعنوان توصیه بد نیست صبح هنگام شروع مسیر فنی چراغ پیشانی خود را بر روی آن متصل کنید. شاید آنقدر گرم کار باشید که متوجه نشوید کی هوا تاریک شده و در آن زمان در آوردن چراغ از کوله پشتی چندان ساده و راحت نیست .
کرامپون : قبل از صعود کرامپون های خود را بازبینی کنید بخصوص پیچ های آن را . اگر لازم بود دندانه های آن را تیز کنید . مطمئن باشید کرامپون شما بدرستی برای کفش شما اندازه شده است .
کلنگ - تبر و چکش یخ : پیچ های آن را بازبینی و محکم کنید . و تیغه آن را در صورت نیاز تیز کنید. اندازه بند ها و خود بند ها را بخوبی کنترل کنید. اندازه بند را با دستکشی که می خواهید با آن صعود کنید تنظیم کنید.
پیچ های یخ : از سالم بودن رزوه ها - نیش های سر پیچ و محور اتصال مطمئن شوید. بعضی از پیچ ها برای محافظت یک سرپوش دارند . فبل از شروع صعود آن را باز کنید.
ابزار حمایت میانی : با توجه به شرایط مسیر و تجربه شما انتخاب می شوند . اگر فرند به همراه می برید آن ها قبلا تمیز کنید بعضی از فرند ها ساختار خاصی دارند که برای جاگذاری باید با یک انگشت اهرم آن ها به پایین کشیده شود. این رده از فرند ها برای صعود در زمستان و با دستکش مناسب نیستند. شما احتیاج به همراه بردن آچار کیل ندارید. تیغه های تبر شما بخوبی کار این ابزار را انجام می دهند.

صعود همزمان :ممکن است در بخش هایی از مسیر نیاز به صعود همزمان داشته باشید و یا از تمام طول طناب استفاده نکنید . دو شیوه زیر برای اتصال دو نفر به کرده و جمع نمودن اضاف طناب بکار می روند.

 

 

 

 

Copyright © Ali Parsaei    حق طبع و نشر 

 بستن پنجره

sac louis vuittonBalenciaga Purse gucci spaccio Furla Purse Gucci Outlet prada outlet marc jacobs outlet Ed Hardy Clothing Coach Outlet Online Louis Vuitton Outlet Online Gucci Outlet Online Coach Purses Abercrombie And Fitch Outlet Balenciaga City Burberry Outlet Celine Luggage Furla Candy Juicy Couture Outlet Louis Vuitton Handbags On Sale Mulberry Outlet les sacs louis vuitton Ferragamo Shoes Abercrombie Fitch Jeans louis vuitton sacoche Chanel Outlet Celine Purses True Religion Outlet Coach Factory Outlet Tory Burch Outlet Michael Kors Handbags Mulberry Handbags Burberry Outlet Tory Burch Shoes Chanel Purses Gucci Factory Outlet Prada Outlet doudoune moncler Moncler Spaccio Moncler Outlet moncler vestes burberry canadaburberry outlet polo ralph lauren outlet tommy hilfiger canada Gucci Outlet discount mont blanc pen